BLUETOOTH

“Kur bëj s*ks me të mendoj për të tjerë”- Gruaja 27-vjeçare e pakënaqur nga eksperienca me të shoqin: Dua të kemi një marrëdhënie të hapur e ti vë në jetë fantazitë e mia

15:30 - 19.09.23 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Një grua ka rrëfyer se po kalon një periudhë të vështirë sa i përket jetës së saj seksuale, e kjo pasi ka nisur të fantazojë për meshkuj të tjerë përveç burrit të saj, dhe tashmë dëshiron të ketë një marrëdhënie të hapur.
Rrëfimi për The Deidre:

Jam kaq e emocionuar nga mendimi se si do të ishte seksi me djemtë e tjerë, saqë do t’i sugjeroj burrit tim që të kemi një marrëdhënie të hapur. Unë kam fjetur vetëm me të dhe dua ti vë në jetë fantazitë e mia, por nuk dua të shkatërroj martesën time. Unë jam 27 vjeç dhe burri im është 30. U bashkuam kur isha 17 vjeç dhe u martuam kur unë isha 22 vjeç.

Njerëzit mendojnë se jam me fat që jam qetësuar me dashurinë time të parë, dhe më të vërtetë jam me fat, përveçse ndihem sikur kam humbur kaq shumë përvoja seksuale të tjera.

Unë e adhuroj atë dhe seksi ynë është i mirë dhe i dashur, por pyes veten nëse mund të jetë më mirë me dikë tjetër?

Dhe edhe nëse nuk është më mirë, do të jetë ndryshe. Fantazitë e mia për burra të tjerë filluan kur një djalë më bisedoi në një kafene. Ai ishte aq i bukur dhe, edhe pse e lashë atë, atë natë e gjeta veten duke menduar për të, ndërsa unë kënaqesha.

Herën tjetër që unë dhe burri im bëmë seks, imagjinova se ai ishte djali tjetër. Që atëherë, shpesh e kam gjetur veten duke flirtuar me burra. Nuk dua të ndahem me burrin tim, ndaj me siguri një marrëdhënie e hapur do të ishte përgjigjja e përsosur.

Është në rregull për të, pasi ai ka fjetur me disa vajza para se të takoheshim dhe njiheshim së bashku.

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.