BLUETOOTH

Ish-ylli i pornografisë, Mia Khalifa, e ftuara e Milanit në San Siro – Shihni fotot

21:55 - 23.09.23 E.D
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Presidenti më i madh në historinë e Milanit, Silvio Berlusconi, vdiq disa muaj më parë, por atmosfera e tij është dhe do të vazhdojë të jetë në klub.
Milani, i cili ka bashkëpunuar me kompani të mëdha veshjesh në të kaluarën dhe madje ka organizuar një sfilatë mode në selinë e tyre, ftoi Mia Khalifa në San Siro.

Ish-ylli i pornografisë vuri më të mirën përpara dhe kaloi në tapetin e kuq të shtruar në San Siro në Milano.

Milani po festonte bashkëpunimin me ‘Off-White’, shtëpinë luksoze italiane të modës me qendër në Milano, dhe Mia Khalifa ishte një nga të parat që mori një ftesë.

Ajo u shfaq në gala përkrah reperit italian Fedez dhe vodhi pamjen me fustanin e saj. Mia nuk ka munguar të fotografohet në fushën e “San Siro” edhe pse nuk është tifoze e Milanit.

Ajo ka shprehur më parë dashurinë e saj për West Hamin dhe dashurinë për Paris Saint-Germain.

Ylli 30-vjeçar drejton një kompani bizhuterish dhe veshjesh të quajtur Sheytan dhe është gjithashtu një modele.

Shikoni fotot dhe videot

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mia K. (@miakhalifa)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mia K. (@miakhalifa)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mia K. (@miakhalifa)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mia K. (@miakhalifa)


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.