EKONOMI

Këmbimi valutor 23 shtator/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

08:27 - 23.09.23 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan do blihet me 99.2 lekë dhe do shitet me 100.2 lekë.
kembimi

Euro do blihet me 105.9 lekë dhe do shitet me 106.6 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 109 lekë dhe do shitet me 110 lekë.

Ndërkohë paundi britanik në tregun shqiptar do blihet me 121 lekë dhe do shitet me 122.2 lekë.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.