BLUETOOTH

Nga peizazhet e bukura të Toskanës, sipër “cabriolet-it”, modelja shqiptare i vë flakën rrjeteve sociale me fotot e saj!

14:09 - 23.09.23 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Modelja Oriola Marashi ka ndarë së fundmi me ndjekësit e saj në rrjetin social “Instagram” disa foto të realizuara në Toskanë të Italisë.
Duhet thënë që modelja është në super formë, me një trup për tu pasur zili.

Oriola shfaqet në një kabriolet, e veshur shumë seksi dhe me stil me buzëqeshjen dhe pozitivitetin që asnjëherë nuk i mungon, Oriola  “çmend”  fansat e saj.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.