Kryesore

Pas shpërnguljes në SHBA, Lionel Messi rrëfen për herë të parë dëshirën e parealizuar: Do të donim…

09:33 - 23.09.23 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Futbollisti i njohur Lionel Messi në një intervistë të zhvilluar së fundmi me  “YouTuber-in” Miguel Granados, ka folur më shumë rreth jetës së tij personale.
 Ai ka treguar dëshirën e madhe që ka për të zgjeruar familjen e tij me bashkëshorten Antonela Roccuzzo.

Çifti kanë tre fëmijë së bashku, Cira, Mateo dhe Thiago, mirëpo Messi gjatë intervistës tha se ka shumë dëshirë të ketë një vajzë.

“Ne do të donim të kishim një fëmijë tjetër. Unë jam ende duke pritur për një vajzë në familjen time”, u shpreh futbollisti.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.