AKTUALITET

Zjarr i madh në autostradën Tiranë-Durrës, Ministria e Brendshme ka një mesazh për qytetarët (VIDEO)

22:55 - 23.09.23 E.D
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Një zjarr i përmasave të mëdha ka rënë mbrëmjen e sotme në një fabrikë bojërash në segmentin e autostradës Tiranë-Durrës.
Ministria e Brendshme ka apeluar qytetarët që ta shmangin këtë aks, deri në shuarjen e flakëve.

Ende nuk dihen shkaqet e zjarrit sakaq në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë dhe zjarrfikëset.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.