AKTUALITET

Rama njofton shpalljen e konkursit ndërkombëtar për parkun e Vjosës: Potencial i jashtëzakonshëm turistit

08:29 - 24.09.23 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar sot shpalljen e konkursit ndërkombëtar të Qendrës Multifunksionale të Parkut Kombëtar të Vjosës.
Me anë të një postimi në Facebook, Rama theksoi se ky projekt do t’i shërbejë rrugës së ngritjes në një nivel tjetër të këtij parku me potencial të jashtëzakonshëm turistik.

“MIRËMËNGJES dhe në Ditën Botërore të Lumenjve, me kënaqësinë e shpalljes së konkursit ndërkombëtar të Qendrës Multifunksionale të Parkut Kombëtar të Vjosës, që do t’i shërbejë rrugës së ngritjes në një nivel tjetër të këtij parku me potencial të jashtëzakonshëm turistik, ju uroj një të dielë të paqtë”, shkruan Rama.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.