EKONOMI

Çfarë po ndodh me euron dhe dollarin? Njihuni me kursin e këmbimit valutor për sot

07:57 - 02.10.23 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do blihet me 100.2 lekë dhe do shitet me 101.1 lekë.
Euro sot në tregun shqiptar të këmbimit valutor do blihet me 105.96 lekë dhe do shitet me 106.7 lekë.

Ndërkohë franga zvicerane do blihet me 108.7 lekë dhe do shitet me 109.7 lekë.

Ndërsa paundi britanik do blihet me 121.4 lekë dhe do shitet me 122.4 lekë.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.