BLUETOOTH

“Iu ** motra në Big Borther”- Albano Bogdo ofendon rëndë personazhet e njohur, reagon Monika Lubonja: Në asnjë vend të botës nuk ndodh kjo, nëse je sado pak artist kërko falje publike!

19:56 - 02.10.23 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Aktori i humorit Albano Bogdo e ka nisur sezonin e ri me një emision të tijin, “Albano Show”, por që në startin e puntatës së parë është ndeshur me kritika, për shkak të disa deklaratave ofenduese që ai ka bërë ndaj Alban Ramosajt.
 

@quarantinradio.al Albano e fillon #albanobogdo #albanramosaj #humor ♬ original sound – Quarantine Radio

Teksa po ironizonte largimin nga muzika të Alban Ramosajt dhe Feros, Bogdo e prezantoi Albanin si ‘ai tipi që i *** motrën Donaldi në Big Brother

Për këtë deklaratë publike ka reaguar ashpër edhe aktorja e njohur Monika Lubonja.

Teksa ka postuar një vide në rrjetin social “Instagram”, Lubonja shfaqet shumë e revoltuar teksa shprehet:

Në qoftë se të ka ngelur pak grime artisti por edhe njerzillëk, dil aty dhe kërkoj një falje publike vajzës dhe familjes së saj.

Nuk ta ka borxh askush këtë gjë dhe nëse je artist ulu puno aty, kërko e mos shpif sepse ke bërë një shpife shumë të rëndë edhe për atë djalin por edhe për atë vajën.

Nganjëherë dëshiroj që televizionet, mediat por edhe pronarët e tyre t’ju vënë pak kufij këtyre njerëzve.

Në asnjë vend të botës nuk ndodh kjo, më vjen keq!

 

 

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.