LAJMI I FUNDIT

Java e Modës në Paris/ Kendall Jenner rrëmben vëmendjen e të gjithëve,  ja si dukej modelja

18:03 - 02.10.23 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Kylie Jenner merr vëmendje në Javën e Modës në Paris e veshur e tëra në të kuqe
Supermodelja e njohur Kendall Jenner ka mahnitur fansat gjatë një eventi të Javës së Modës në Paris.

Ylli televiziv eci në pistën e disa markave luksoze, duke përfshirë Schiaparelli, Victoria Beckham dhe Versace.

Kendall rrezatoi teksa sfiloi e veshur me një fustan të shkëlqyeshëm argjendi, të gjatë, i cili i rrinte në mënyrë perfekte.

Flokët e saj të zinj që i binin shumë në sy modelja i kishte të kapura bisht, gjë që nxirrte më në pah dekoltenë e saj.

Ylli i “Kardashians” vazhdon të mbetet sot për sot modelja më e paguar dhe më e kërkuar në të gjithë botën.

   


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.