BLUETOOTH

Kate Moss ka veshur versionin romantik të fustanit ‘nudo’

17:23 - 02.10.23 E.D
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Dashamirët e modës e dinë se Kate Moss dhe fustani ikonë ‘slip’ që ajo veshi në vitet ’90 në thelb shpikën fustanin nudo, por pothuajse 30 vjet më vonë dhe ndikimi i saj është ende shumë i gjallë. Mendimi i saj i fundit për trendin e preferuar? E gjitha transparente me një prekje romantike.
Të enjten, supermodelja u shfaq në ‘Clooney Foundation For Justice 2023’, Albie Awards në Bibliotekën Publike të Nju Jorkut, e veshur me një fustan ‘midi’ të tejdukshëm nudo që shfaqte një dekolte të zhveshur dhe mëngë të fryra. Ajo kishte veshur një trup me rripa me nuancë lëkure poshtë dhe e kompletoi pamjen me një palë sandale të larta metalike ari nga Piferi, si dhe një sërë unaza dhe byzylykë diamanti, një tufë me tema ari nga Aquazzura dhe një manikyr e pedikyr të kuq të ndezur.

Sa i përket pamjes së saj të bukurisë, ajo i qëndroi estetikës karakteristike të egër të një syri dramatik smoky me buzëkuq pjeshke dhe një shkëlqim bronzi në lëkurë.

Shikoni foton


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.