BLUETOOTH

Modelja 28-vjeçare e ktheu klonin e saj në një yll porno me Inteligjencën Artificiale dhe fiton 20 mijë dollarë në muaj! (Fotografitë)

18:39 - 02.10.23 E.D
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Një modele 28-vjeçare nga Berlini e quajtur Sika Moon ka zbuluar se ka përdorur inteligjencën artificiale për të krijuar një klon të vetes dhe për të fituar para në platformat e përmbajtjes erotike.
Siç tha ajo për DailyMail, kloni i saj ka një tërheqje më të madhe të audiencës se ajo dhe gjithashtu po mbledh më shumë para. Ajo është në industrinë e pornografisë për rreth pesë vjet tani, por thotë se kurrë nuk ka arritur të fitojë 20,000 dollarë në muaj si “kloni i saj virtual”.

“Pas pesë vitesh punë në industrinë e argëtimit për të rriturit, jam lodhur nga puna e përsëritur dhe jokreative në këtë biznes”, tha ajo, ndërsa theksoi se nuk e shqetëson aspak që AI ka arritur t’i bëjë më shumë para, sesa ajo që ajo bënte në të kaluarën.

“Vendosa t’i rikthehem krijimit të artit dhe u magjepsa nga mundësitë e krijimtarisë së fuqizuar nga AI. Kështu që, e rikrijova veten me ndihmën e mjeteve të AI për t’u bërë vajza që gjithmonë ëndërroja të isha. Të jem perfekte, përgjithmonë e re dhe seksi në çdo minutë të ditës, e zgjuar dhe me personalitetin tim”, shpjegoi ajo.

“Kloni im virtual bazohet në fytyrën dhe trupin tim të vërtetë dhe është pjesë e imja. Unë e dua atë”, shtoi ajo.

Shikoni fotot

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sika Moon (@sika.moon)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sika Moon (@sika.moon)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sika Moon (@sika.moon)


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.