BLUETOOTH

“Renaissance World Tour”, publikohet traileri i filmit të Beyoncé

19:44 - 02.10.23 E.D
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Beyoncé ka njoftuar se do të publikohet një film për turneun e saj, i cili është filmuar në një dokumentar të quajtur “Rilindja: Një film nga Beyoncé”. Dokumentari nxjerr në pah përgatitjen, por edhe performancat e saj shpërthyese që nga koncerti i parë në Stokholm, deri tek i fundit, në Kansas City, Missouri.
Filmi do të dalë në kinema më 1 dhjetor në Shtetet e Bashkuara, Kanada dhe Meksikë.

Titulli i filmit është: “Rilindja: Një film i Beyoncé“, i cili përfshin ndër të tjera rezultatin e punës së palodhur të këngëtares ndërkombëtare por edhe pjesëmarrjen e saj në çdo aspekt të produksionit, mendjen e saj krijuese dhe qëllimin e saj për ta krijuar atë.

Në trailerin e filmit, Beyonce shihet si në prapaskenë, ashtu edhe në skenë.

“Kur jam duke performuar, nuk jam gjë tjetër veçse e lirë”, thotë Beyoncé në video, ndërsa shfaqen skena të saj dhe tre fëmijëve të saj, 11-vjeçarja Blue Ivy Carter, e cila madje shoqëron nënën e saj dhe binjakët 6-vjeçarë Shir dhe Rum.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beyoncé (@beyonce)


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.