BLUETOOTH

Ronaldo në Arabi, Xhorxhina drejt Parisit e rehatuar mes luksit në avionin privat

20:09 - 02.10.23 E.D
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Xhorxhina Rodriguez u dha së fundmi fansave një paraqitje të shkurtër të stilit të jetës luksoze të saj dhe të Kristiano Ronaldos me disa foton.
Bukuroshja 29-vjeçare me origjinë argjentinase, e cila është nënë e dy prej pesë fëmijëve të Ronaldos, ndau një sërë fotografish nga udhëtimi i saj i fundit në Paris. Xhorxhina duket e relaksuar, ndonëse bashkëshorti i saj vijon punën në Arabinë Saudite.

Në setin e parë të fotove Xhorxhina bëri një performancë këmbëgjatë, teksa pozoi me një fustan të shkurtër ulur në një sedilje, e veshur me çizme dhe nuanca të zeza deri te gjuri.  Te seti i dytë kemi një pamje nga afër e një çante dhe dore ngjyrë vjollce, e cila kishte një unazë të madhe diamanti në të, shoqëruar me një mori bizhuteri të tjera të shtrenjta.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.