Kryesore

Dita nis me diell por pasditja sjell…/ Njihuni me parashikimin e motit për sot, 3tetor 2023

07:26 - 03.10.23 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play
Shqipëria do të mbetet, nën ndikimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike duke sjellë mbizotërim të kthjellimeve në ultësirën Perëndimore. Ndërsa në zonat malore do të ketë kthjellime dhe vranësira të pakta.
Parashikohet që gjatë pasdites, vranësirat të bëhen më të dukshme, ku më të theskauar do të jenë në zonat veriore dhe verilindore.
Temperaturat e ajrit do të rriten lehtë  në orët e mëngjesit, por mbeten kostante në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 9°C deri në 31°C.
Era do te fryjë e lehtë dhe mesatare me shpejtesi deri në  28 km/h nga drejtimi   Juglindor duke krijuar në brigjet detare dallgëzim të ulët.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.