AKTUALITET

Lexoni faqen e parë të “Gazeta Shqiptare”, “Panorama” dhe “Panorama Sport”

07:16 - 03.10.23 Gazeta Shqiptare
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Në faqen e parë të “Gazeta Shqiptare” do të lexoni:
 

 

Kreu i PD: Solidarizohem me bojkotin e studentëve

Berisha për raportin e OSBE: 14 maji farsë elektorale! Ta largojmë Ramën me protesta

INVESTIGIMI\ 1544 PUNONJES TE RINJ, 9% E NUMRIT TOTAL TE TE PUNESUARVE

BIRN: PUNESIME ELEKTORALE NGA PS PERPARA ZGJEDHJEVE VENDORE

“Përpara zgjedhjeve të 14 majit, bashkitë e drejtuara nga Partia Socialiste në pushtet rekrutuan mijëra të punësuar të rinj për të siguruar më shumë vota”

BIRN: Afati ka përfunduar më 20 shtator

“Nuk ka dritë në fund të tunelit”, qeveria dhe ARRSH nuk e dinë se kur do të përfundojë Rruga e Arbrit

Zv\ministrja e Infrastrukturës dhe Evis Berberi iu shmangën pyetjes për vazhdimin e kontratës

MINISTRI: OFROJME SIGURI

Kërcënimet e prokurorëve, Balla pas takimit me kreun e KLP: Qeni që leh, s’të ha

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:gazeta3Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:gazeta1

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.