EKONOMI

Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro dhe çfarë ndodh me monedhat e tjera? Njihuni me këmbimin valutor për sot

07:50 - 03.10.23 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do blihet me 100.5 lekë dhe do shitet me 101.8 lekë.
kembimi

Euro sot në tregun shqiptar të këmbimit valutor do blihet me 105.6 lekë dhe do shitet me 106.4 lekë.

Ndërkohë franga zvicerane do blihet me 108.8 lekë dhe do shitet me 109.8 lekë.

Ndërsa paundi britanik do blihet me 120.9 lekë dhe do shitet me 122 lekë.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.