Kryesore

VIDEO/ Të gjithë në delir për golin e Brojës, mbrojtësi i Çelsit nuk i mban emocionet: He’s f*****g back

09:23 - 03.10.23 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Armando Broja ishte një nga protagonistët kryesorë të Çelsit në sfidën kundër Fulhamit, me sulmuesin shqiptar që u rikthye te goli pas plot 359 ditësh.
22-vjeçari gjeti rrjetën në minutën e 20’ duke i dhënë avantazhin e dyfishtë “Bluve” në derbi.

Të gjithë ishin në delir për golin e tij dhe këtë e tregoi dhe mbrojtësi anglez, Levi Koluill, i cili nuk i fshehu emocionet.

“Broja, ai është kthyer (He’s f*****g back)”, me sulmuesin shqiptar që gjithashtu nuk e fshehu gëzimin pas fjalëve të shokut të skuadrës.

PANORAMASPORT.AL


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.