AKTUALITET

Lexoni faqen e parë të “Gazeta Shqiptare”, “Panorama” dhe “Panorama Sport”

07:15 - 04.10.23 Gazeta Shqiptare
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Në faqen e parë të “Gazeta Shqiptare” do të lexoni:
 

 

 

I NGARKUARI ME PUNE, DAVID WISNER TAKON KRYETAREN E KESHILLIT TE INTEGRIMIT

TABAKU TAKON DIPLOMATIN E SHBA: KORRUPSIONI, RREZIK PER SIGURINE

Deputetja e PD me diplomatin e SHBA: Luftë korrupsionit që të përthithen investimet e huaja, presidenti Biden e quajti rrezik për sigurinë kombëtare

 

SPAK akuzon Sonila Qaton për shkelje tek tenderat

BIRN: Lufta për tenderin 19 milionë euro vuri nën akuzë ish-drejtoreshën e Rrugëve

 

“7 milionë turistë brenda gushtit”

Sezoni turistik, Rama: Ky nam i mirë nuk duhet të na kthehet në ‘boomerang’, 1.1 mln turistë në shtator

Administrata, premtimi i kryeministrit: Do të shkurtojmë hallkat burokratike për biznesin

KRYETARI I PD

Berisha: Atentat ndaj demokracisë, Rama do të emërojë edhe opozitën

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:gazeta

Titujt kryesorë

Certifikata e pronësisë/ Lista, qytetarët që kanë gati lejen e legalizimit

Raporti i OSBE-ODIHR për zgjedhjet, SHBA thirrje partive: Merrini seriozisht rekomandimet

Sinjalizimi nga një bankë për transferta monetare, SPAK nis hetimin për gjurmimin e pasurisë së Tahirit, zbulohen detajet

PE, debat për sulmin në Kosovë, Kurti: Ndëshkoni Serbinë

Debatet te “ligjet”/ Salianji: Grupet kriminale u fuqizuan nën qeverisjen e PS-së

Diplomati/ Mid’hat Frashëri, për çfarë protestoi kur

OPINION

“Poeti laureat”, mes banalizimit dhe nevojës për ta bërë si bota/ NGA PREÇ ZOGAJ

Kur pas luftës, negociatat prodhojnë përsëri luftë/ NGA REDI SHEHU

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:gazeta2


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.