AKTUALITET

FOTO+VIDEO/ Koreografi e jashtëzakonshme, shpaloset flamuri gjigant! Pamje të mrekullueshme nga “Air Albania”

20:50 - 20.11.23 E.D
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Është shpalosur flamuri gjigand i Shqipërisë në ndeshjen me Ishujt Faroe, e vlefshme per Euro 2024.
Kuqezinjtë kanë bërë një koreografi fantastike dhe pamjet janë të jashtëzakonshme. (VIDEO)

Kujtojmë që kombetarja shqiptare ka siguruar biletën për në Gjermani, por synon edhe nje fitore me Ishujt Faroe.

 

PANORAMASPORT.AL

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.