BLUETOOTH

Këngëtarja, Adele konfirmon se është martuar me Rich Paul

15:22 - 20.11.23 E.D
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Thuhet se Adele ka konfirmuar martesën e saj me Rich Paul. Dyshja u përfol se u martuan vitin e kaluar, pasi artistja ndezi spekulime të reja kur ajo iu referua menaxherit sportiv si ‘ burri ‘ i saj.
Tani ajo thuhet se ka konfirmuar gjithçka në shfaqjen komedike të të dashurit të saj Alan Carr në Los Angeles.

Një spektator shpjegoi: “Isha në shfaqjen komedike të Alan Carr në LA sonte dhe Adele ishte në audiencë. Alan pyeti audiencën nëse dikush ishte martuar kohët e fundit dhe Adele bërtiti: “U martova”.

Muajin e kaluar, Paul tregoi se si ai dhe Adele ” ndihmuan njëri-tjetrin” gjatë marrëdhënies së tyre dyvjeçare.

Duke u shfaqur në CBS Mornings, Paul tha për partneren e tij: “Ajo ishte e mrekullueshme, mendoj se do të pajtohej që ne patjetër e ndihmuam njëri-tjetrin. Unë jam në një situatë të mirë, ne jemi në një situatë të mirë. Gëzuar. Ajo është e mrekullueshme. Ajo është e mrekullueshme për mua. Ishim të mrekullueshëm për njëri-tjetrin”.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.