AKTUALITET

Në pranga me urdhër të SPAK, kush është shefi i krimeve të Kom. 6 i arrestuar. Të dhënat dolën nga aplikacioni “Sky Ecc”

21:20 - 20.11.23 E.D
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Midis të arrestuarve mbrëmjen e sotme në operacionin e gjerë të SPAK është edhe Dedan Gjoni, shef i krimeve në komisariatin e Policisë numër 6.
Burime për Balkanweb bëjnë me dije se arrestimet kanë ardhur pas çkodimit të aplikacionit “Sky ECC”, ndërsa ndaj tyre rëndojnë akuza për pastrim parash, grup i strukturuar kriminal, trafik droge, sigurim kushtesh për të kryer vrasje, shpërdorim detyre dhe përkrahje e autorit të krimit.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.