AKTUALITET

Nuk arriti suksesin e madh, por ish-trajneri i Kombëtares është prezent në stadium për të festuar me kuqezinjtë

21:08 - 20.11.23 E.D
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Shqipëria e mbyll me supersukses aventurën europiane në Grupin E me ndeshjen ndaj Ishujve Farore. Duke ditur se kualifikimi për në Gjermani 2024 u arrit që në ndeshjen e parafundit në Moldavi, sonte duhet vetëm një pikë për të blinduar vendin e parë në grup dhe për të festuar të gjithë.
Pjesë e festimeve të kuqezinjve do të jetë edhe ish-trajneri i Kombëtares, Edi Reja, i cili nuk arriti që gjatë detyrës së tij të arrinte sukses për t’u mbajtur mend. Gjithsesi trajneri italian është prezent në “Air Albani” për të festuar suksesin e pasuesit të tij Silvinjo si dhe të Kombëtares shqiptare.

PANORAMASPORT.AL


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.