AKTUALITET

Operacioni i gjerë i SPAK, në pranga edhe oficerja e drejtorisë së kufirit (Emri)

22:22 - 20.11.23 E.D
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Midis të arrestuarve në kuadër të operacionit të gjerë të Prokurorisë së Posaçme, është edhe një zyrtare e Policisë së Shtetit.
Në pranga ka përfunduar Jonida Babameto, oficere e drejtorisë së kufirit dhe migracionit.

SPAK ka lëshuar 11 urdhër arreste, ndërsa mbi të akuzuarit rëndojnë një sërë veprash penale.

BW


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.