AKTUALITET

Operacioni i SPAK ku u arrestua Erzen Breçani, në pranga edhe djali i tij. Ja për çfarë akuzohet

20:12 - 20.11.23 E.D
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Të tjera detaje janë zbardhur nga operacionit i SPAK, ku në pranga u vu ish drejtori i Policisë së Tiranës, Erzen Breçani.
Sipas News24, në pranga ka përfunduar edhe djali i tij i madh.

Ai akuzohet për përkrahje të autorit të krimit në një ngjarje kriminale.

Operacioni i policisë është zhvilluar pasditen e sotme (20 nëntor) me urdhër të Prokurorisë së Posaçme, ku janë lëshuar 11 urdhër arreste.

Akuzat për 11 te dyshuarit janë, pastrim parash grup i strukturat kriminal trafik droge sigurim kushtesh për të kryer vrasje, shpërdorim detyre dhe përkrahje e autorit të krimit.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.