BLUETOOTH

Upss! Eno Popi puth Olta Gixharin në skenën e “Dancing with the Stars”: Do vdes…

11:42 - 25.11.23 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Mbrëmjen e djeshme konkurentët e “Dancing with the Stars” kërcyen në ritmin e këngëve patriotike.
 Megjithëse publiku e pëlqeu jashtëzakonisht performancën, anëtari i jurisë Ilir Shaqiri tha: “E padiskudueshme atmosfera, e diskutueshme performanca, momente…”

Kjo gjë që nuk u prit aspak mirë nga publiku, i cili filloi të brohoriste, ndërsa Iliri pyeti se mos kanë hapur ndonjë stallë, duke nënkuptuar se publiku po ulërisnin si “kafshë”.

 

 “Kemi hapur gjë ndonjë stallë këndej nga kashari”– tha ai, teksa konkurentja tregoi se ata që po brohorisin janë fansat e saj.

 

“Janë njerëzit e mij”- u shpreh ajo.

Menjëherë pas kësaj fraze ka ndërhyrë Olta Gixhari, e cila se edhe ajo do marrë me vete fisin e Eno Popit.

“Ta shikoni ju kur të marr fisin e Enos këtu, mos më acaroni nervat tani. Eno hajde Eno.”- tha aktorja, ndërsa prezantuesi u afrua dhe e puthi atë në faqe.

“Do vdes!”-  tha Olta pas puthjes me Enon.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.