BLUETOOTH

Feston sot ditëlindjen, Rita Ora vendos të festojë në Kosovë bashkë me partnerin e saj!

11:59 - 26.11.23 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora feston sot ditëlindjen. Ajo mbush 33 vjeç.
Në ditën e lindjes së saj, Rita së bashku me bashkëshortin e saj, Taika Waititi kanë mbërritur në Kosovë.

Lajmin e ka bërë të ditur kryetari i Komunës (Bashkisë)  së Prishtinës, Përparim Rama, i cili me anë të një postimi në llogarinë e tij në “Facebook” i ka uruar ditëlindjen dhe mirëseardhjen çiftit në shtetin e Kosovës.

“Mirë se erdhe në vendlindje e dashur Rita Ora!
Nuk ka se si të jetë ndryshe, vetëm se i mbushur me shumë emocione, mall e dashuri çasti kur shkel në tokën e bekuar të Kosovës që gjithmonë e ke në zemër e mendje!
Momente të paharrueshme na presin bashkë!”-shkruan kryebashkiaku i Prishtinës.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.