BLUETOOTH

Miq të mirë prej vitesh/ Niko Komani publikon foto nga festa ‘sekrete’, ja si duket ai krah moderatores me barkun e rrumbullakosur!

11:32 - 26.11.23 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Niko Komani, është miku i ngushtë i Kiara Titos.
Së fundmi ai ka postuar disa foto të bëra nga festa e zbulimit të gjinisë së foshnjës që po presin çifti.

Niko u pyet shumë herë nga fansat lidhur me shtatzëninë e moderatores si një nga njerëzit më pranë saj.

Por ai nuk e “tradhtoi” miqësinë duke e mbajtur sekretin deri në momentin që Kiara dhe Luizi vendosën ta bëjnë publike.

Në fotot e postuara shihen të dy të veshur me të bardha që duket të ketë qenë edhe kodi i veshjes në festen e organizuar nga çifti.

 

 

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.