BLUETOOTH

VIDEO/ Bebe Rexha uron festat e Nëntorit

11:46 - 27.11.23 E.D
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Bebe Rexha që sot ka uruar festat e nëntorit.
Artistja shqiptare e njohur ndërkombëtarisht as këtë herë nuk ka lënë anash një urim për festën e 28 nëntorit, që shënohet këtë të martë.

Ajo ka postuar në Instagram një video ku një varg makinash bëjnë një paradë me flamurin shqiptar dhe krahas bën urimin për të gjithë bashkëatdhetarët e saj.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.