AKTUALITET

Dita e Çlirimit, Rama uron shqiptarët: Një ditë të paqtë!

08:18 - 29.11.23 E.D
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Kryeministri Edi Rama ka uruar sot shqiptarët për 29 Nëntorit, festën e Çlirimit.
Përmes një mesazhi në ‘Facebook’ Rama ka uruar ndjekësit e tij, ndërsa ka postuar dhe një video ku shfaqet flamuri kuq e zi në Varrezat e Dëshmorëve të atdheut.

“MIRËMËNGJES

dhe bashkë me urimin për festën e madhe të çlirimit, ju uroj të gjithëve një ditë të paqtë ”, shkruan Rama.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.