BLUETOOTH

FOTO/ Tifoze e zjarrtë e Mesit, s*ksbomba e “Onlyfans” rrezikon përjashtimin nga Instagram-i me postimet e fundit

13:49 - 29.11.23 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Jus Lopez mori një vëmendje të madhe nga mediat sportive një vit më parë gjatë Botërorit të Katarit, me seksbomban e “Onlyfans” që tregoi hapur mbështetjen e saj për Leo Mesin dhe Argjentinën e tij.
Së fundmi, bukuroshja latine është bërë një person mjaft viral në rrjetet sociale, ku vazhdon të tregojë format e saj të nxehta.

 Gjithsesi, postimet e fundit kanë sjellë një vëmendje akoma dhe më të madhe, pasi kanë shkuar në limitet e “Instagram”-it, duke i treguar thuajse të gjitha.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.