Kryesore

FOTOLAJM/ Kundërshtarë të frikshëm për Shqipërinë në Europian, Etrit Berisha ia plas të qeshurës dhe shton Brazilin në grup

22:51 - 02.12.23 gsh
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Shorti i Europianit, ka qenë kryefjala e pasdites së sotme, teksa goglat u treguan të pamëshirshme për Shqipërinë duke i rezervuar kundërshtarë “big” si Italia, Spanja dhe Kroacia.
Të shumta kanë qenë reagimet në rrjetet sociale, të protagonistëve, teksa ndër me epiket ka qenë story i portierit Etrit Berisha, i cili kur mësoi kundërshtarët ia plasi të qeshurit, teksa për batutë, ka shtuar edhe Brazilin në listën e kundërshtarëve, duke lënë të nënkuptohet që këta ishin rivalët më të vështirë të mundshëm për Shqipërinë.  

 

PANORAMASPORT.AL


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.