BLUETOOTH

VIDEO/ Plasin zhurmat e një filmi porno në sallë gjatë ceremonisë, shorti i EURO 2024 turpëron UEFA-n

20:58 - 02.12.23 gsh
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Shorti i EURO 2024 ka tërhequr vëmendjen e publikut në të gjithë kontinentin. Por pikëisht në natën më të rëndësishme para aktivitetit, ku skuadrat mësonin rrugëtimin e tyre, UEFA është turpëruar me atë që ka ndodhur në sallë në Hamburg.
Në momentin kur po hidhej shorti, në sallë janë dëgjuar vazhdimisht zhurma që vinin praktiiisht nga një film porno. Ata dëgjoheshin në të gjithë sallën dhe sigurisht që kaluan edhe në audion e transmetimit ndërkombëtar.

Zëvendëssekretari i UEFA-s, Xhorxho Marketi, kërkoi që të eliminoheshin këto zhurma, por ato vazhduan deri në fund të shortit në sallë, duke bërë që edhe ish-futbollistët që po rrotullonin goglat, të mbeteshin të çuditur nga ajo që dëgjonin.

PANORAMASPORT.AL


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.