BLUETOOTH

E kuqe “flakë” në krevat, tifozja e Juventusit ndez atmosferën

09:07 - 04.12.23 gsh
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Eva Padlok vijon të jetë protagoniste në rrjetet sociale me foto dhe video tepër provokuese.
Ish-ombrelina e Moto GPsë, e cila njihet dhe si tifoze e Juventusit, së fundmi ka menduar të ngrejë temperaturat me një postim “hot” nga krevati.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ➰Eva Padlock➰ (@evapadlock)


Modelja katalanase, shfaqet me bikini ngjyrë të kuqe dhe në poza provokuese, duke marrë komplimente të shumta nga fansat.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ➰Eva Padlock➰ (@evapadlock)


PANORAMASPORT.AL


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.