BLUETOOTH

FOTO +18/ Shoqe me Nejmarin, një nga binjaket e famshme franceze shfaqet nudo ne plazh

14:22 - 04.12.23 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Dy binjaket e njohura franceze të “Onlyfans”, Matild dhe Polinë Tantot janë gjithnjë në qendër të vëmendjes nga mediat rozë.




Të dyja ato morën një famë të madhe kur u shfaqën në disa nga festat që Nejmar bënte në shtëpitë e tij gjatë kohës kur luante për PSG-në.

Së fundmi, bukuroshet nga Bordoja kanë zgjedhur që të kalojnë disa pushime në disa ishuj të Oqeanit Indian.

Ajo që mori vëmendjen më të madhe ishte pikërisht Matild, e cila nuk nguroi të postonte disa foto në limitet e “Instagram”-it, e cila shfaqet totalisht nudo, e mbuluar vetëm me një peshqir, gjë që i bëri fansat të çmendeshin në komente.

PANORAMASPORT.AL


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.