BLUETOOTH

“Je një 40-vjeçar i shfrenuar”-Debati fortë mes Ganiut dhe Bucit

17:53 - 04.12.23 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Debatet në shtëpinë e ‘Big Brother Vip Kosova’ sa vinë dhe bëhen më të forta dhe me tone të ashpëra.
Së fundmi  Buci dhe Ganiu janë përfshirë në një debat ku nuk kanë munguar as etiketimet ofenduese.

Teksa ndodheshin në dhomë e gjumit, Buci iu drejtua Gani Gërmisë duke i thënë ‘vogëlush’. Ndërkohë, ky i fundit nuk ja përtoi duke i përmendur rastin me Santianën dhe duke e quajtur 40-vjeçar i shfrenuar.

“Vogëlushi është i dëshmuar, nuk ka ardhur këtu të dëshmohet, ti në moshën 40-vjeçare je duke tradhtuar në format më të këqija, ku është sensi i jetës, kuptimi i lojës, çka don me iu tregu shqiptarëve, 40-vjeçari i shfrenuar”, është shprehur Gani Gërmia.

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.