BLUETOOTH

VIDEO/ Akuzoi Bleron dhe Lumbardhin se e ngacmuan s*ksualisht! Blerando tallet me Lindën, i thotë konkurrentit të ri: Mos e shih se del keq në Prime

11:24 - 04.12.23 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Këngëtarja Linda Halimi është një nga banoret më të përfolura të “Big Brother VIP Koosva 2”, për shkak të deklaratave të saj të forta në lidhje me ngacmimet që i kanë bërë këngëtarët e famshëm shqiptarë.
Në një primet, ajo tha se këngëtari dhe banori i “BBVIP” Blero Muharremi e ka ngacmuar seksualisht.

Gjithashtu pas prime-t, Linda nuk u ndal teksa tha se edhe reperi Ledri Vula e kishte ngacmuar në rrjetet sociale. Po ashtu ajo tha se shumë këngëtarë të famshëm kanë tradhtuar partneret e tyre dhe se e kanë ngacmuar atë.

Ndërsa gjatë një Prime, Linda nuk kurseu as konkurrentin Lumbardhi, për të cilin tha se e ka ngacmuar seksualisht.

“Ti ke dashur të ma fusësh gishtin, kush je ti me më thënë mua ‘ma lëpij gishtin’. Veç burrit tim ia lëpij gishtat e krejt”, i është drejtuar Linda me tone të ashpra Lumbardhit gjatë Prime-t.

Nisur nga deklaratat e Lindës, konkurrenti i “BBVIP Kosova 2”, Blerando është tallur keq me këngëtaren. Teksa artistja po kalonte dhe konkurrenti i ri Meridoni i hedh një vështrim, Blerando i thotë: “Mos e shih se del keq në Prime”.

 

@kicajera24#kicajera24 #fypシ ♬ original sound – ERA


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.