Kronikë

Aksident në Maliq/ “Benzi” përplaset me furgonin dhe bie në kanal, vetëm dëme materiale (VIDEO)

16:10 - 07.12.23 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në Vloçisht të Maliqit.
Një automjet tip Mercedes ka përplasur një mjet tip fugon dhe më pas ka rënë në kanal.

Sipas policisë nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale. Policia ndërkohë po punon për të zbardhur rrethanat e aksidentit.

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.