BLUETOOTH

Foto hot, kush është modelja e “Only Fans” që ndau Nejmarin nga e fejuara

22:55 - 07.12.23 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Quhet Aline Farie dhe është modele e “Only Fans”, ndërsa pak kohë më parë pushtoi mediat rozë, pasi u bë protagoniste për ti dhënë fund lidhjes së Nejmarit me partneren e tij, Bruna Biankardi.
Modelja siç dihet, bëri publike mesazhet që futbollisti brazilian i dërgonte privatisht, ku ndër të tjera, ai i kërkonte edhe foto nudo.

Një kërkesë që Aline nuk e kishte pranuar, duke e ftuar lojtarin të abonohej në faqen e saj në “Only Fans” dhe ti shikonte aty fotot, videot që dëshironte kundrejt pagesës si gjithë të tjerët.

 

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.