BLUETOOTH

Pushime në alpet zvicerane, Luiz Ejlli dhe Kiara Tito ndajnë foto me ndjekësit e tyre!

18:37 - 07.12.23 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Çifti i famshëm i showbiz-it  Kiara Tito dhe Luiz Ejlli, po shijojnë disa ditë pushimi në Zvicër.
Dyshja, të cilët janë në pritje të një fëmije, po kalojnë disa ditë pushimi dhe destinacioni i zgjedhur i tyre janë alpet zvicerane, një pjesë tashmë e frekuentuar jashtëzakonisht nga VIP-at.

Çifti ka ndarë disa foto me ndjekësit e tyre në rrjetin social “Instagram”. Postimet në dëborë me puthje dhe përqafime morën shumë komente pozitive.

Kiara dhe Luizi njoftuan se do të bëhen prindër për herë të parë pak javë më parë me anë të një kënge të titulluar “Frymë”. Çifti janë në pritje të një vajze.

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.