BLUETOOTH

“Viti im ka qenë i tmerrshëm”- Influencerja e njohur pëson një aksident në dëborë dhe thyen ligamentin

16:57 - 07.12.23 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Ajo që do të ishte një udhëtim i jashtëzakonshëm me miqtë në dëborë është kthyer në një makth të madh për Marta Díaz . Influencuesja e njohur ka ndezur zilen e alarmit pasi njoftoi publikisht se ka pësuar një aksident gjatë një aventure në Alpe .Si shkak i aksidentit ajo ka pësuar këputje të ligamenti të gjurit dhe ka mundësi që do t’i nënshtrohet një operacioni, siç është shprehur ajo.
“Ajo që do të ishte një udhëtim i jashtëzakonshëm është kthyer në një makth, kam pasur një rënie shumë të keqe dhe kam këputur ligamentin e gjurit me shumë mundësi do të kem nevojë për operacion, ju nuk e dini pafuqinë dhe trishtimin që ndjej tani . “Nuk e shpjegoj dot me fjalë”, ka thënë ajo përmes një postimi në Instagram të shoqëruar me disa imazhe të momentit në të cilin mori vëmendjen e mjekëve.

Influencuesi ndodhet tashmë në Spanjë për të kaluar testet përkatëse mjekësore , të cilat do të jenë vendimtare për të ditur shkallën e dëmtimit dhe trajtimin që duhet ndjekur për rikuperim.

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.