Kronikë

FOTOT/ Transformimi drastik i Gëzim Çelës, si ka ndryshuar “baroni” i drogës ndër vite

20:42 - 08.12.23 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Gazeta Shqiptare siguroi foton e Gëzim Çelës, të arrestuar sot nga autoritetet në Kosovë në bashkëpunim edhe me policinë shqiptare.
Nga fotoja e publikuar sot, pas arrestimit duket se Gëzim Çela ka pësuar një transformim drastik. Edhe pse vitet kanë kaluar, me këtë ndryshim në pamje  është vështirë të besohet që “baroni” i drogës nuk i është nënshtruar ndonjë ndërhyrje estetike.

Në foton e ditës së sotme (8 dhjetor), kur edhe u vu në pranga, Çela duket më i rinuar në pamje si dhe me shumë flokë. Një tjetër detaj që vihet re janë edhe veshët e tij, të cilët tashmë duket sikur janë më të puthitur me kokën.

1702060834_1697013198Screenshot7

Çela është i njohur si “bosi i trafikut të drogës” që vinte nga Turqia, përmes Bullgarisë, Maqedonisë e Shqipërisë, drejt Kosovës dhe vendeve Perëndimore.

ssss

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.