Kryesore

Seanca e tensionuar dhe me zhurmues në sallë, Bardhi kërkesë Nikollës: Nxirrni Gardën jashtë!

17:27 - 15.01.24 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Me tensione ka nisur seanca në Kuvend. Ndërsa Lindita Nikolla ka nisur me punimet, deputetë e opozitës përdorin zhurmues për të mos lejuar vazhdimin normal të seancës.
 

“Nxirrni Gardën përjashta” është thirrja e Bardhit, ndërsa Nikolla shprehet se Garda do të lëvizë pasi deputetët e opozitës të ulen në vendet e tyre.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.