Kryesore

EMRAT/ Ndeshja Skënderbeu-Kukësi, dy lojtarë shfaqin probleme shëndetësore pas sfidës, ndërhyn menjëherë stafi mjekësor (VIDEO)

20:00 - 11.02.24 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Pas ndeshjes dy lojtarë një i Skënderbeut dhe tjetri i Kukësit kanë pasur probleme shëndetësore.
Bëhet fjalë për futbollistin e Skënderbeut, Randi Dumfor dhe Kleandro Lleshi i Kukësit.

Të dridhura, ethe dhe simptoma të tjera kanë ndjerë futbollistët në fjalë e për këtë arsye kanë ndërhyrë menjëherë stafet mjekësore në dhomat e zhveshjes.

Më pas për të stabilizuar gjendjen e tyre është dashur të lajmërohet autoambulanca e cila ka transportuar Randin në spitalin e Korcës ndërsa Lleshi ka udhëtuar me familjarët drejt spitalit te qytetit.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.