BLUETOOTH

Sara i rrëfehet Bardhit: Nuk e di askush, kam humbur një fëmijë tani afër…

18:47 - 11.02.24 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

 
Sara Gjordeni, pasditen e sotme i ka rrëfyer Bardhit se ka humbur një fëmijë tani afër. Ajo tha se nuk e di askush as brenda dhe as jashtë shtëpisë përveç personi me të cilin ka qenë shtatzënë dhe mamaja e saj.


Pjesë nga diskutimi:

Sara: Bardh, tani afër kam humbur një fëmijë

 Bardhi: Ideja është që të jetë sekret që se di kërkush brenda

Sara: Se di askush brenda, as jashtë. Përveç atij, mamit

 

Bardhi: Ai (Endriku) të pa kur e the, dhe ti e pe

 

Sara: Jo, unë e pashë dhe për një sekret tjetër kur e kuptova se e ka ai

 Sara: Kur kam humbur fëmijën atëherë ka qenë pika që u bëra kjo sara pa takt

Bardhi: A lejohet me fol?

 

Sara: Po, lejohet

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.