Kryesore

VIDEO/ Protagonist kryesor, Çikalleshi asiston golin e vetëm të fitores së skuadrës së tij në kampionat

17:00 - 11.02.24 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Sokol Çikalleshi është kthyer në protagonistin kryesor të fitores së Koniasporit në kampionat përballë Ankaragyçy.
Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, asistoi shokun e tij të skuadrës, Prip, i cili shënoi golin e vetëm të sfidës.
Kjo gjë bëri që dhe Çikalleshi të ishte lojtari më i vlerësuar në këtë takim, me notën 7.6.

VIDEO KËTU

PANORAMASPORT.AL


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.