BLUETOOTH

Arta e nervozuar me Lisin: Më ka puthur pa dëshirën time…Banorja e gjuan me vezë

19:14 - 12.02.24 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Arta shihet e nervozuar teksa pretendon se Lisi e ka puthur pa mendje dhe ky veprim nuk i ka pëlqyer dhe do të marrë hak për atë që bëri.
Banorja e ka kapur Lisin pa mendje dhe e ka gjuajtur në kokë me vezë duke iu drejtuar me fjalët: He si të duket të ta bëjnë diçka pa miratimin tënd. Do të bëj sherr me këtë njeri do ta shikoni të gjithë se çfarë ka bërë.

 

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.