BLUETOOTH

“Dita më me fat e muajit është…Ja si do ta kaloni “Shën Valentinin” ”-Rikthehet Meri Shehu pas daljes nga “BBV”. Zbuloni sa yje ka secila nga shenjat sipas astrologes

20:34 - 12.02.24 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Meri Shehu është rikthyer për publikun dhe dashamirësit e saj pas daljes nga formati “Big Brother”.
E ftuar tek Rudina Magjistarit, Meri ka bërë atë që di të bëjë më mire parashikimin e shenjave të horoskopit.

Astrologia ka treguar ditën më me fat gjithashtu edhe se si pritet ta kalojnë “Shën Valentinin” disa  nga shenjat.

Si përfundim ajo ka vlerësuar çdo shenjë të zodiakut me yje të cilët Meri i përdor si njësi matëse të fatit të çdo shenje.

“Kjo është një nga javët më të vështira të shkurtit e para se kemi edhe 14 shkurtin sepse shume njerëz duan të marrin dashuri, një nga javët e vështira e dimrit pasi Marsi dhe Afërdita futen në ujor dhe takohen me Plutonin. Ujori është një shenjë që jep shumë dashuri por të takohen me  Plutonin dhe priten sherre.

Një periudhë e vështirë i pret shenjat si Demi, Akrepët edhe ujoret do të përballen me situata të kaluara marrëdhënie personale.

Data 13 shkurt do të jetë dita më e mire (nesër) të lindurit ne 10 ditëshin e dytë të shenjave të tokës Bricjap dhe Virgjëresha do të kenë aspekte të mira ekonomike.

Vlersimi i Meri Shehut për secilën shenjë:

Dashi 3 yje

Demi 1 yll

Binjakët 4 yje

Gaforrja 2 yje

Luani 5 yje

Virgjëresha 3 yje

Peshorja 4 yje

Akrepi 2 yje

Shigjetari 3 yje

Bricjapi 3 yje

Ujori 5 yje

Peshqit 2 yje

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.