BLUETOOTH

FOTO/ Deklarata e Ledionit, Olta Gixhari e thumbon moderatorin e ‘BBVIP’: Ne nuk jetojmë në ashensor…

09:56 - 12.02.24 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Gjatë primet të së shtunës, moderatori Ledion Liço i komplimentoi vajzat e “Big Brother VIP” duke i iu thënë që janë më të bukura dhe më të forta se banoret e vitit të kaluar.
Mirëpo mesa duket kjo frazë nuk ka tingëlluar aspak mirë në veshët e Olta Gixharit, e cila ishte një ndër konkurrentet me të forta e sezonit të kaluar në “BBVIP”.

Së fundmi aktorja ka reaguar përmes një postimi në InstaStory, teksa “thumboi” Ledionin duke treguar se nuk i ka pëlqyer aspak kjo ulje që iu ka bërë vajzave të sezonit të kaluar.

“Ne nuk nuk jetojmë në ashensor, të dëgjojmë Ledion Liço”– ka shkruar Olta krahas fotos së saj dhe Dea Mishelit.

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.