BLUETOOTH

FOTO/ I tërhequr prej kohësh nga këngët dhe jeta publike, ish-banorja e ‘Big Brother VIP’ i habit të gjithë me postimin me Flor Mumajesin: Gëzuar Shën Valentinin

12:01 - 12.02.24 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Flori Mumajesi mbetet një nga këngëtarët më të preferuar në Shqipëri, teksa këngët e tij numërojnë me miliona shikime në Youtube. Këngëtari ka zgjedhur që të shkëputet nga muzika dhe daljet e tij publike kohët e fundit janë të rralla.
Flori ishte i pranishëm ditën e djeshme në inagurimin e një biznesi, së bashku me disa personazhe të tjerë të showbizit, përfshirë edhe ish-banoren e ‘Big Brother VIP 2’, Efi Dhedhes.

Kjo e fundit ka postuar një foto në Instastory, ku shfaqet këngëtari duke e puthur në faqe. Ndërsa Efi e ka shoqëruar postimin e saj duke ironizuar me fjalët: “Gëzuar Shën Valentinin”.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.